🤩Remek hangulatú Ringató koncertet tartottunk a Hegyvidéki kulturális Szalonban május 17-én. A Buda hegyvidéki családok már kora reggel lelkesen gyülekeztek a regisztrációnál, ahol apró kis ajándékokkal vártunk mindenkit.

Olívia a hónapos kislány volt az eseményünk legifjabb tagja, de voltak már togyogó, kúszó-mászó korú babák is, és nagytesók is, akik a kicsiket kisérték. Amíg a legkisebbek mondókáztak és daloltak, addig a nagyobbakat szélforgó készítéssel várta kolleganőnk. Az ügyes kis kezek segítségével sok-sok színes szélforgót készítettünk.

A Ringató két sztárja a gordonka és a gitár volt, melyeket a gyerekek a foglalkozás végén saját kezükkel is megérinthettek, megfoghattak. Ezzel is közelebb tudtuk vinni őket a hangszerek és a muzsika világához. A programot nyereménysorolással zártuk, ahol értékes Ficsak 12 Alapítvány nyereménycsomagokat sorsoltunk. Köszönjük ,hogy ilyen sokat részt vettetek az eseményünkön.